Projektowanie stron

Strona Internetowa to najłatwiejsza i najbardziej dostępna forma promocji firmy.
Umożliwia wszechstronny kontakt z klientami.
Oferta na stronie internetowej jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Wykonujemy strony internetowe o różnym stopniu zaawansowania - od tzw. wizytówek po systemy CMS. Każdy projekt jest indywidualny i dostosowany do Państwa potrzeb.


Nasze strony www tworzymy w nastepujących technologiach:
XHTML, CSS, JavaScript, PHP + MySQL , CMS

Tworzenie stron internetowych składa się z nastepujących etapów:
  • rozmowa z klientem (analiza potrzeb klienta)
  • przygotowanie projektu graficznego strony
  • realizacja projektu strony
  • założenie domeny i wykup serwera
  • optymalizacja i pozycjonowanie strony
  • aktualizacja i modernizacja strony

Strony internetowe, wykonywanie i tworzenie stron.
Od wyglądu witryny w znacznym stopniu zależy czy potencjalny klient pozostanie na Państwa stronie i zapozna się z Państwa ofertą czy od razu zamknie okno przeglądarki. Dlatego ważne jest aby wizerunek Państwa strony wzbudzał zainteresowanie swym wyglądem i czytelnym sposobem przekazania informacji oraz oferty firmy.

Stronę internetową możemy wykonać z materiałów dostarczonych przez Klienta oraz wg jego wskazówek. Jesteśmy również w stanie samodzielnie wykonać projekt strony mając do dyspozycji tylko podstawowe informacje o firmie (sami napiszemy tekst na stronę i dobierzemy zdjęcia).
Koszt strony internetowej uzależniony jest od tego w jakiej technologii ma być wykonana, z ilu podstron będzie się ona składać oraz od ilości zawartej na stronie grafiki. Nasza przybliżona cena za podstronę:

od 80 do 120 złotych*

Jesteśmy w stanie wykonać witrynę w innej wersji językowej niż polska, np. niemieckiej, angielskiej, rosyjskiej i jest to koszt 25%-30% kosztów wykonania witryny w języku polskim.


*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 22% podatku VAT.

Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Słownik pojęć

Pozycjonowanie
(ang. Search engine optimization - SEO, Web Positioning) to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych.

Hosting- to usługa polegająca na utrzymaniu stron internetowych, poczty www czy też usług FTP na serwerze. Serwery najczęściej znajdują się w dużych datacenter. Zapewnia to duże bezpieczeństwo przechowowanych danych oraz wysoką wydajność serwerów i wysoką przepustowość łączy internetowych.

Domena - to unikalna nazwa w Internecie, pod którą można umieścić serwis WWW, założyć konta e-mail etc. Żeby istnienie serwisu internetowego miało sens, musi on zostać umieszczony pod odpowiednim adresem internetowym - domeną. Dzięki niej użytkownik sieci może zidentyfikować i odnaleźć daną witrynę.

CMS (Content Management System) to projekt systemu, który pozwoli Państwu na zarządzanie zawartością informacyjną serwisu internetowego lub portalu, nie wymagający specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania i tworzenia stron WWW. Jest to system mający maksymalizować łatwość zarządzania i przetwarzania informacji.

Sklep internetowy
to serwis dający możliwość zamawiania produktów przez Internet. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży (i często wynikające z tego niższe ceny towarów), a ponadto daje to możliwość szybkiego porównania cen u wielu dostawców.