Reklama internetowa, optymalizacja stron i pozycjonowanie.

Główny nacisk kładziemy na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, która posiada ponad 80% udziałów w rynku. Pozycjonując strony pod Google osiągają Państwo wysokie pozycje w innych wyszukiwarkach takich jak Onet, wirtualna polska MSN, Yahoo.

Pozycjonowanie zaczynamy od analizy stron konkurnecji. Po analizie ustalamy strategię skutecznego pozycjonowania Państwa serwisu internetowego.

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie Państwa strony, prosimy o podanie słów kluczowych związanych z działalności Państwa firmy (8-10 słów kluczowych).
Następnym etapem jest analiza słów kluczowych, pod którymi Państwo chcecie być wysoko w wynikach wyszukiwania. Jeśli zaistnieje potrzeba to pomagamy w wyborze dodatkowych słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów w najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Następnie określamy końcowe warunki umowy oraz szacujemy ostateczny koszt pozycjonowania.

Koszt pozycjonowania strony ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Określamy go pod względem pozycji, którą chcieliby Państwo osiągnąć w wyszukiwarkach oraz konkurencji w danej branży.

Kolejnym etapem jaki się zajmujemy jest Optymalizacja kodu Państwa strony. Ma ona na celu pomóc w pozycjonowaniu Państwa strony, również wpływa na pozycję strony w wyszukiwarkach.

Dalsze etapy pozycjonowania obejmują:
- indeksacja strony w wyszukiwarkach (Google okres do 14 dni, WP i Interia - 1 dzień)
- etap właściwego pozycjonowania, trwający 4-6 miesięcy (Google, Onet, WP)

Chcesz dojść na szczyt wyników wyszukiwania? To skontaktuj się z nami.

Słownik pojęć

Pozycjonowanie
(ang. Search engine optimization - SEO, Web Positioning) to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych.

Hosting- to usługa polegająca na utrzymaniu stron internetowych, poczty www czy też usług FTP na serwerze. Serwery najczęściej znajdują się w dużych datacenter. Zapewnia to duże bezpieczeństwo przechowowanych danych oraz wysoką wydajność serwerów i wysoką przepustowość łączy internetowych.

Domena - to unikalna nazwa w Internecie, pod którą można umieścić serwis WWW, założyć konta e-mail etc. Żeby istnienie serwisu internetowego miało sens, musi on zostać umieszczony pod odpowiednim adresem internetowym - domeną. Dzięki niej użytkownik sieci może zidentyfikować i odnaleźć daną witrynę.

CMS (Content Management System) to projekt systemu, który pozwoli Państwu na zarządzanie zawartością informacyjną serwisu internetowego lub portalu, nie wymagający specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania i tworzenia stron WWW. Jest to system mający maksymalizować łatwość zarządzania i przetwarzania informacji.

Sklep internetowy
to serwis dający możliwość zamawiania produktów przez Internet. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży (i często wynikające z tego niższe ceny towarów), a ponadto daje to możliwość szybkiego porównania cen u wielu dostawców.