STRONA GŁÓWNA 

POZYCJONOWANIE STRON 

PROJEKTOWANIE STRON 

NASI KLIENCI 

KONTAKT / FORMULARZ

Zaufali nam:


Buty
Buty


I wielu innych...

KONTAKT:

Ad-Web
Ilona Głogowska

 
tel. 532 834 662
 

e-mail: Pozycjonowanie stron - Gdynia biuro@ad-web.pl
gadu-gadu: 21000771
skype: bartosz.glogowski
 


Pozycjonowanie   Formularz kontaktu

Pozycjonowanie   Jak do nas trafić


Mapa strony

Stąd możesz przejść szybko do danej lokalizacji.

Zakres usług: Realizacje i kontakt:
Słownik pojęć

Pozycjonowanie

(ang. Search engine optimization - SEO, Web Positioning) to działania zmierzające do wypromowania danego serwisu internetowego na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych wyrażeń kluczowych.

Hosting- to usługa polegająca na utrzymaniu stron internetowych, poczty www czy też usług FTP na serwerze. Serwery najczęściej znajdują się w dużych datacenter. Zapewnia to duże bezpieczeństwo przechowowanych danych oraz wysoką wydajność serwerów i wysoką przepustowość łączy internetowych.

Domena - to unikalna nazwa w Internecie, pod którą można umieścić serwis WWW, założyć konta e-mail etc. Żeby istnienie serwisu internetowego miało sens, musi on zostać umieszczony pod odpowiednim adresem internetowym - domeną. Dzięki niej użytkownik sieci może zidentyfikować i odnaleźć daną witrynę.

CMS (Content Management System) to projekt systemu, który pozwoli Państwu na zarządzanie zawartością informacyjną serwisu internetowego lub portalu, nie wymagający specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania i tworzenia stron WWW. Jest to system mający maksymalizować łatwość zarządzania i przetwarzania informacji.

Sklep internetowy
to serwis dający możliwość zamawiania produktów przez Internet. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży (i często wynikające z tego niższe ceny towarów), a ponadto daje to możliwość szybkiego porównania cen u wielu dostawców.